wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Intellinet
Producenci
Systemy płatności
  • Przelewy24
  • Hotpay
  • Bluemedia
Kontakt
  • ProMax Solutions
    ul. ppłk. Mieczysława Sokołowskiego „Grzymały” 2
    02-324 Warszawa

    NIP: 946-235-87-52
    REGON: 060197071

    Punkt odbioru osobistego:
    ul. ppłk. Mieczysława Sokołowskiego „Grzymały” 2
    (Hala Kopińska, wejście od ul. Barskiej)
    02-324 Warszawa

    Odbiór osobisty po potwierdzeniu dostępności - zazwyczaj następnego dnia roboczego!
  • E-mail:kontakt@sklepmedia.pl
  • Telefon737 45 45 43
  • Pracujemy w godzinach:poniedziałek-piątek 8.00 - 16.00

Intellinet

Intellinet Access Point AC600 zewnętrzny / Repeater

Intellinet Access Point AC600 zewnętrzny / Repeater

369,99 zł brutto300,81 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Intellinet Adapter zasilacz Ultra PoE+ IEEE 802.3bt 60W 1 port RJ45 gigabit
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Intellinet Antena dookólna wewnętrzna 7dBi RP-SMA żeńskie magnes
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Intellinet Fast Ethernet switch 8x 10/100 Mbps RJ45 metal desktop
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Intellinet Gigabitowy zewnętrzny extender repeater PoE/PoE+ 1-portowy
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Intellinet Media konwerter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Intellinet Media konwerter Gigabit PoE+  1000Base-T RJ45/1000Base-LX (SC) SM 20km
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Intellinet Moduł Mini GBIC SFP LC Multimode 550m

Intellinet Moduł Mini GBIC SFP LC Multimode 550m

172,49 zł brutto140,24 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Intellinet Moduł Mini GBIC SFP+10G Base-SR LC Wielomodowy 850nm
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Intellinet Moduł MiniGB IC/SFP 1000Base-T RJ45 Gigabit

Intellinet Moduł MiniGB IC/SFP 1000Base-T RJ45 Gigabit

205,49 zł brutto167,07 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Intellinet Moduł MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), jednomodowy 1310nm, 10km
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Intellinet Przełącznik Ethernet 5x 10/100 Mbps RJ45 desktop
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Intellinet Przełącznik Fast Ethernet Switch 16x

Intellinet Przełącznik Fast Ethernet Switch 16x

236,99 zł brutto192,67 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Intellinet Przełącznik GIGA 8 POE ATF

Intellinet Przełącznik GIGA 8 POE ATF

756,49 zł brutto615,03 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Intellinet Switch Ethernet 8x10/100 Mb/s RJ45 PoE/PoE+ Desktopendspan
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Intellinet Switch Gigabit 5x10/100/1000 RJ45 PoE+ 1XPD 4xPSE 68W
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Intellinet Switch Gigabit 8x10/100/1000 RJ45 PoE+ 60W VLAV
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Intellinet Tester obecności napięcia PoE/PoE+ tester 802.3af/802.3at
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Intellinet Wireless access point sufitowy 300N 2T2R MIMO 300Mb/s 2,4GHz PoE
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Intellinet Wzmacniacz sygnału PoE+ Gigabitowy

Intellinet Wzmacniacz sygnału PoE+ Gigabitowy

371,99 zł brutto302,43 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Intellinet Zasilacz PoE / Patch panel 12-portowy, 19 cali
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Intellinet Zasilacz PoE 1P / 802.3 AF 2

Intellinet Zasilacz PoE 1P / 802.3 AF 2

131,49 zł brutto106,90 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Intellinet Zasilacz PoE 1P / 802.3 AT / AF GIGA

Intellinet Zasilacz PoE 1P / 802.3 AT / AF GIGA

276,99 zł brutto225,20 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Intellinet Zasilacz PoE PoE/PoE+ 802.3 AT / AF30W 1xRJ45

Intellinet Zasilacz PoE PoE/PoE+ 802.3 AT / AF30W 1xRJ45

139,49 zł brutto113,41 zł netto
dodaj do porównania
dodaj do schowka

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu