Schowek 0
Twój schowek jest pusty
Koszyk 0
Twój koszyk jest pusty ...
Strona główna » Produkty sieciowe » Sieci światłowodowe » Pigtaile światłowodowe
  • Przelewy24
  • Hotpay
  • Bluemedia
  • ProMax Solutions
    ul. ppłk. Mieczysława Sokołowskiego „Grzymały” 2
    02-324 Warszawa

    NIP: 946-235-87-52
    REGON: 060197071

    Punkt odbioru osobistego:
    ul. ppłk. Mieczysława Sokołowskiego „Grzymały” 2
    (Hala Kopińska, wejście od ul. Barskiej)
    02-324 Warszawa

    Odbiór osobisty zamówionego towaru jest możliwy po potwierdzeniu przez sklep skompletowania zamówienia i dostarczenia do punktu odbioru. Czas realizacji, zazwyczaj następnego dnia roboczego przy zamówieniu do godziny 14.00.
  • E-mail:kontakt@sklepmedia.pl
  • Telefon737 45 45 43
  • Pracujemy w godzinach:poniedziałek-piątek 8.00 - 16.00

Pigtaile światłowodowe

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Długość kabla
Rodzaj włókna
Powłoka
Pigtail światłowodowy Lanberg MM LC/UPC OM3 EASY STRIP 50/125 2M aqua

Pigtail światłowodowy Lanberg MM LC/UPC OM3 EASY STRIP 50/125 2M aqua

3,30 zł brutto / szt.2,68 zł netto
  • Producent: Lanberg
  • Dostępność: Zapytaj o dostępność
  • Stan magazynowy: 0 szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Pigtail światłowodowy Lanberg MM LC/UPC OM4 EASY STRIP 50/125 2M fioletowy

Pigtail światłowodowy Lanberg MM LC/UPC OM4 EASY STRIP 50/125 2M fioletowy

4,97 zł brutto / szt.4,04 zł netto
  • Producent: Lanberg
  • Dostępność: Zapytaj o dostępność
  • Stan magazynowy: 0 szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Pigtail światłowodowy Lanberg MM SC/UPC OM2 EASY STRIP 50/125 2M pomarańczowy

Pigtail światłowodowy Lanberg MM SC/UPC OM2 EASY STRIP 50/125 2M pomarańczowy

3,18 zł brutto / szt.2,58 zł netto
  • Producent: Lanberg
  • Dostępność: Dostępny
  • Stan magazynowy: 10 szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Pigtail światłowodowy Lanberg MM SC/UPC OM3 EASY STRIP 50/125 2M Aqua

Pigtail światłowodowy Lanberg MM SC/UPC OM3 EASY STRIP 50/125 2M Aqua

3,45 zł brutto / szt.2,80 zł netto
  • Producent: Lanberg
  • Dostępność: Dostępność - 3 dni
  • Stan magazynowy: 30 szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Pigtail światłowodowy Lanberg MM SC/UPC OM4 EASY STRIP 50/125 2M fioletowy

Pigtail światłowodowy Lanberg MM SC/UPC OM4 EASY STRIP 50/125 2M fioletowy

4,88 zł brutto / szt.3,97 zł netto
  • Producent: Lanberg
  • Dostępność: Dostępny
  • Stan magazynowy: 10 szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Pigtail światłowodowy Lanberg SM E2000/APC EASY STRIP 9/125 G657A1 2M żółty

Pigtail światłowodowy Lanberg SM E2000/APC EASY STRIP 9/125 G657A1 2M żółty

14,07 zł brutto / szt.11,44 zł netto
  • Producent: Lanberg
  • Dostępność: Dostępny
  • Stan magazynowy: 10 szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Pigtail światłowodowy Lanberg SM LC/APC EASY STRIP 9/125 G657A1 2M żółty

Pigtail światłowodowy Lanberg SM LC/APC EASY STRIP 9/125 G657A1 2M żółty

3,06 zł brutto / szt.2,49 zł netto
  • Producent: Lanberg
  • Dostępność: Zapytaj o dostępność
  • Stan magazynowy: 0 szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Pigtail światłowodowy Lanberg SM LC/UPC EASY STRIP 9/125 G657A1 2M żółty

Pigtail światłowodowy Lanberg SM LC/UPC EASY STRIP 9/125 G657A1 2M żółty

2,88 zł brutto / szt.2,34 zł netto
  • Producent: Lanberg
  • Dostępność: Dostępny
  • Stan magazynowy: 10 szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Pigtail światłowodowy Lanberg SM LC/UPC SEMI TIGHT 9/125 G657A1 12X2M Multikolor

Pigtail światłowodowy Lanberg SM LC/UPC SEMI TIGHT 9/125 G657A1 12X2M Multikolor

31,32 zł brutto / szt.25,46 zł netto
  • Producent: Lanberg
  • Dostępność: Dostępny
  • Stan magazynowy: 5 szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Pigtail światłowodowy Lanberg SM SC/APC EASY STRIP 9/125 G657A1 12X2M Multikolor

Pigtail światłowodowy Lanberg SM SC/APC EASY STRIP 9/125 G657A1 12X2M Multikolor

31,28 zł brutto / szt.25,43 zł netto
  • Producent: Lanberg
  • Dostępność: Zapytaj o dostępność
  • Stan magazynowy: 0 szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
Pigtail światłowodowy Lanberg SM SC/APC EASY STRIP 9/125 G657A1 2M żółty

Pigtail światłowodowy Lanberg SM SC/APC EASY STRIP 9/125 G657A1 2M żółty

2,90 zł brutto / szt.2,35 zł netto
  • Producent: Lanberg
  • Dostępność: Dostępny
  • Stan magazynowy: 1 szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Pigtail światłowodowy Lanberg SM SC/APC SEMI TIGHT 9/125 G657A1 12X2M Multikolor

Pigtail światłowodowy Lanberg SM SC/APC SEMI TIGHT 9/125 G657A1 12X2M Multikolor

31,34 zł brutto / szt.25,48 zł netto
  • Producent: Lanberg
  • Dostępność: Dostępność - 3 dni
  • Stan magazynowy: 21 szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Pigtail światłowodowy Lanberg SM SC/APC SEMI TIGHT 9/125 G657A1 2M żółty

Pigtail światłowodowy Lanberg SM SC/APC SEMI TIGHT 9/125 G657A1 2M żółty

2,90 zł brutto / szt.2,35 zł netto
  • Producent: Lanberg
  • Dostępność: Dostępność - 3 dni
  • Stan magazynowy: 30 szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Pigtail światłowodowy Lanberg SM SC/UPC EASY STRIP 9/125 G657A1 12X2M Multikolor

Pigtail światłowodowy Lanberg SM SC/UPC EASY STRIP 9/125 G657A1 12X2M Multikolor

27,80 zł brutto / szt.22,60 zł netto
  • Producent: Lanberg
  • Dostępność: Dostępny
  • Stan magazynowy: 8 szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Pigtail światłowodowy Lanberg SM SC/UPC EASY STRIP 9/125 G657A1 2M żółty

Pigtail światłowodowy Lanberg SM SC/UPC EASY STRIP 9/125 G657A1 2M żółty

2,75 zł brutto / szt.2,23 zł netto
  • Producent: Lanberg
  • Dostępność: Dostępny
  • Stan magazynowy: 10 szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Pigtail światłowodowy Lanberg SM SC/UPC SEMI TIGHT 9/125 G657A1 12X2M Multikolor

Pigtail światłowodowy Lanberg SM SC/UPC SEMI TIGHT 9/125 G657A1 12X2M Multikolor

32,28 zł brutto / szt.26,25 zł netto
  • Producent: Lanberg
  • Dostępność: Dostępny
  • Stan magazynowy: 9 szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka
Pigtail światłowodowy Lanberg SM ST/UPC EASY STRIP 9/125 G657A1 2M żółty

Pigtail światłowodowy Lanberg SM ST/UPC EASY STRIP 9/125 G657A1 2M żółty

2,83 zł brutto / szt.2,30 zł netto
  • Producent: Lanberg
  • Dostępność: Dostępny
  • Stan magazynowy: 10 szt.
dodaj do porównania
dodaj do schowka
szt. Do koszyka

Copyright © 2024 Promax Solutions

Wszystkie prawa zastrzeżone, powielanie informacji zawartych na tej stronie zabronione.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu